قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

داور سابق بین المللی فوتبال ایران گفت: اخراج بازیکن نفت تهران اشتباه بزرگ داور بود.

به گزارش قائم شهر نیوز، نوید مظفری داور سابق بین المللی فوتبال ایران، در مورد نحوه قضاوت موعود بنیادی‌فر در بازی نفت تهران و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی سنگینی بود. داور در دقیقه ۳۴ به اشتباه به سود تیم نفت خطا اعلام کرد و این خطا باعث شد که یک موقعیت از سپاهان گرفته شود. پنالتی که در اواخر نیمه اول به سود نفت اعلام شد کاملا درست بود. دروازه‌بان تیم سپاهان هم نباید اخراج می‌شد و کارت زرد برای او کفایت می‌کرد.

وی ادامه داد: بزرگترین اشتباه داور در نیمه دوم رخ داد و جایی که به توحید غلامی بازیکن تیم نفت کارت زرد دوم را نشان داد و او را از میدان اخراج کرد. اخراج این بازیکن کاملا اشتباه بود. خطای او مستحق دریافت کارت زرد دوم نبود.

این کارشناس داوری در مورد پنالتی سپاهان که جنجالی شد، گفت: پنالتی که برای سپاهان اعلام شد هم کاملا درست بود و بازیکن تیم نفت پای بازیکن تیم سپاهان را در محوطه جریمه زد.

مظفری در مورد اخراج علی دایی از روی نیمکت تیم نفت گفت: با اعتراض‌هایی که علی دایی در کنار زمین انجام داد برای داور راهی جز اخراجش باقی نگذاشت و اخراج سرمربی تیم نفت هم کاملا درست بود. نقطه ضعف داور در این بازی اعتراض‌های زیادی بود که در نیمه اول بازیکنان به او انجام دادند و بنیادی‌فر در نیمه اول به این اعتراض‌ها واکنش شدیدی نداشت و در نتیجه نیمه دوم وضعیت برای او سخت شد.

منبع

مطلب هر دو پنالتی به درستی اعلام شد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.