قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، تیم فوتبه همراهل هستقلال در اولین دیدار خود در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان آسیا از تایم ۱۸:۴۰ به مصاف تیم الریان قطر رفت که این به همراهزی به همراه نتیجه ۲ به ۲ به اتمام رسید.

در این به همراهزی که در ورزشگاه جاسم بن حمد قطر برگزار انجام گرفت، ابتدا هستقلال در دقیقه ۷ روی ضربه جبه همراهروف و گل به خودی رودریگو تابه همراهتا یک گل پیش افتاد. الریان اما برای جبران این گل خیلی زود به نتیجه رسید.

عبدالرزاق حمدالله در دقیقه ۱۸ به همراه یک ضربه سر دروازه سیدحسین حسینی را به همراهز انجام. تابه همراهتا هم در دقیقه ۲۸ گل دوم الریان را روی غفلت و اشتبه همراهه مدافعان هستقلال به ثمر رساند تا نیمه اول به همراه نتیجه ۲ بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم هستقلال به نمایش نیکو و امیدوارکننده اش ادامه داد و موقعیت هایی را روی دروازه میزبه همراهن ایجاد انجام اما به همراهزیکنان این تیم در زدن ضربه همراهت آخر کم دقت بودند. در دقیقه ۸۰ این به همراهزی تابه همراهتا به خاطر خطای انجام گرفتید روی داریوش شجاعیان از زمین اخراج انجام گرفت تا شاگردان شفر دقایق به همراهقی مانده را به همراه یک به همراهزیکن افزایش سپری کنند. 

در حالی که الریانی ها امیدوار بودند به همراه وجود یک به همراهزیکن کاهش سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنند، این هستقلال بود که در دقیقه ۸۸ توسط علی قربه همراهنی و روی ارسال نیکو امید ابراهیمی به گل تساوی دست پیدا انجام. 

منبع

مطلب هستقلال از شکست برابر الریان گریخت/ یک امتیاز ارزشمند برای آبی‌ها در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.