قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل ایکنا از خراسان‌شمالی، حجت الاسلام سید جواد رئوف سید نژاد مدیرکل اوقاف و امور خیریه هستان در نشست به همراه مدیر جهاددانشگاهی خراسان شمالی اظهارانجام: هستفاده از ظرفیت فرهنگی موجود در جهاددانشگاهی در معرفی موقوفات و احیای آن به همراه دنبال کمک به آقام و محرومان هستان یاری‌رسان خواهد بود.

وی به همراه بیان اینکه در حوزه فرهنگی انجام فعالیت‌ها به‌صورت مشارکتی ضعیف هست و جزیره‌ای عمل انجامن از آسیب‌های این حوزه هست، ادامه داد: اجرای امور فرهنگی نیازمند همکاری های همه جانبه و همت به همراهلا هست.

رئوف سیدنژاد به همراه اشاره به اینکه در حوزه فرهنگی هم افزایی نداشته ایم گفت: به همراه توجه به مبه همراهحث ضد فرهنگی دشمنان به همراهید زیاد از پیش به انجام کار فرهنگی پرداخته و به همراه سرعت  زیاد به این حوزه ورود کنیم.

وی به همراه اشاره به اینکه می‌توانیم به همراه احیاء موقوفات خدمات متفاوتی در حوزه بهداشت و درمان، اشتغال و فرهنگی به آقام ارائه دهیم، افزود: دنبال از موقوفات تبلیغ و ترویج فرهنگ ناب اسلام بوده که این سازمان در این رهستا برای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی آمادگی انجام کار فرهنگی را به همراه سازمان و نهاد ها دارد.

رئوف سیدنژاد به همراه تاکید بر اینکه بزرگترین مسابقات قرآنی در سازمان اوقاف و امور خیریه انجام می‌شود، یادآورانجام گرفت: این در حالیست که در این حوزه نیز دستگاه های اجرایی جزیره ای عمل انجامه و منسجم به فعالیت نمی پرداخانومد.

سرپرست جهاددانشگاهی خراسان‌شمالی نیز در این جلسه اظهارانجام: به همراه توجه به عملانجام جزیره ای  در حوزه فرهنگی، آنچنان که به همراهید در این حوزه موفق نبوده ایم.

دکتر رضا شاهین فر به همراه تاکید بر لزوم وجود هم افزایی افزایش در بین نهادها، یادآورانجام گرفت: دنبال خدمت به آقام هست و حرکت نهادها در یک راه و بهره گیری از امکانات یکدیگر، تحقق دنبال را شتاب می بخانجام گرفت.

وی به همراه اشاره به ظرفیت های جهاددانشگاهی در هر یک از حوزه های فرهنگی، تعلیمی، پژوهشی، اشتغال و سلامت جهت مشارکت به همراه اوقاف و بهره گیری از نیات واقفین در خدمت به آقام اعلام آمادگی انجام.

شاهین فر گفت: دو رویدادگزاری ایسنا و رویدادگزاری قرآنی ایکنا، خود را مکلف به همکاری به همراه این نهاد جهت ترویج فرهنگ دینی و اسلامی وقف در جامعه می دانند.

انتهای پیام.

منبع

مطلب هم افزایی اوقاف و جهاددانشگاهی، تحقق اهداف فرهنگی را شتاب می دهد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.