قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه سیهست و اقتصاد: امام جمعه انار هوشیاری و بصیرت را لازمه انقلابی‌گری و انقلابی‌بودن دانست و گفت: امروز حفظ وحدت و نصب‌العین قرار دادن فرمایشات رهبر عالی قدر انقلاب اسلامی به همراهید مد نظر ملت بزرگ ایران به همراهانجام گرفت.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام حسن منتظری، امام جمعه انار در خطبه‌های نماز جمعه انار، وحدت و انسجام ملی را خنثی‌کننده توطئه‌های دشمن دانست و گفت: اگر جامعه‌ای از دشمن و مکر و حیله معاندان غافل شود شاهد فتنه‌هایی خواهد بود که قوام و وحدت و انسجام جامعه را به همراه چالش جدی مواجه می‌کنند.
وی به حوادث اخیر و فتنه‌های دشمن اشاره انجام و افزود: در فتنه‌ها و آشوب‌ها ملت انقلابی و سرافراز ایران به همراه جبهه‌ای از ضدانقلاب، منافقان، تکفیری‌ها و حامیان خارجی آنها به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی روبه‌رو می‌شود.
امام جمعه انار بیان انجام: تنها راه رفع مشکلات روش‌ها و شیوه‌های مسالمت‌آمیز هست و اغتشاش و آشوب نه‌تنها مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه گره‌های کور دیگری را بر مشکلات قبل می‌افزاید.
حجت‌الاسلام منتظری هوشیاری و بصیرت را لازمه انقلابی‌گری و انقلابی‌بودن دانست و تصریح انجام: امروز حفظ وحدت و نصب‌العین قرار دادن فرمایشات رهبر عالی قدر انقلاب اسلامی و توجه به اقتصاد مقاومتی، عدم اعتماد به بیگانگان و مراقبت از نفوذ دشمن به همراهید مد نظر ملت بزرگ ایران به همراهانجام گرفت.
امام جمعه انار به قیام ۱۹ دی در سال ۱۳۵۶ اشاره و اظهارانجام: قیام آقام انقلابی قم در ۱۹ دی حماسه جاویدی بود که حکایت از بصیرت، مجاهدت و فداکاری آقام انقلابی قم بود.
حجت‌الاسلام منتظری انتصاب فرماندار جدید منطقهستان را تبریک گفت و افزود: امیدوارم به همت همه مسؤولان به ویژه فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی شاهد رفع مشکلات منطقهستان به همراهشیم.
وی تأکید انجام: منطقهستان انار تنها محصولش پسته هست که به همراه این خشکسالی‌ها و بی‌کیفیتی آب‌ها هیچ امیدی به محصول پسته نیست.
منبع: ستاد اقامه نماز جمعه هستان کرمان

منبع

مطلب هوشیاری و بصیرت لازمه انقلابی‌گری و انقلابی‌بودن هست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.