قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

واکنش کاربران تسنیم به خبر ابقای عباس آخوندی در سمت وزیر راه و شهرسازی در دومین استیضاحش جالب است.

به گزارشقائم شهر نیوز، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی دیروز برای دومین‌بار در عمر وزارتش استیضاح شد. استیضاحی که از ۱۴ آذرماه امسال به جریان افتاد اما به دلایلی بیش از دوماه طرح آن در صحن علنی مجلس زمان برد.

در جلسه روز گذشته مجلس از مجموع ۲۵۵ نماینده حاضر با ۷۴ رأی موافق، ۱۷۶ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع به عباس آخوندی برای سومین بار رأی اعتماد دادند. این رای اعتماد تحلیل‌ها و مباحث مثبت و منفی متفاوتی را از سوی اقشار مختلف جامعه به دنبال داشته است.

تعدادی از کاربران خبرگزاری تسنیم نیز در واکنش به رای اعتماد مجدد به آخوندی نظرات خود را بیان کردند که تعدادی از آنها در ادامه می‌آید؛

ناشناس: از قدیم می‌گفتند پول داشته باش روی سبیل شاه نقاره بزن. وقتی وزیر پولدار باشه همه کار میشه کرد.

ناشناس: مردم را سرکار گذاشتند تمام مشکلاتی که داشت با دو ساعت حرف برطرف شد.

نوغابی:از نظر مردم وزیر بی کفایت صلاحیت ندارد . برای مستاجرین خانه ملت متاسفم که جناحی عمل کردند و وزیری که عضوی از فتنه گران است را مجددا ابقا نمودند.

زهرا: امیرالمومنین به شریح نامه نوشتند که چرا خانه ای به قیمت ۸۰دینار خریداری نمودی و چرا بر سرسفره ای نشستی که مرفهین بی درد بر سر آن بودند ؟ امروز نمایندگان ملت به وزیری اعتماد کردند که لواسان‌نشین است و با فتنه گران سر سازش دارد. خوابند وکیلان و خرابند وزیران بردند به سرقت همه سیم و زر ایران.

ناشناس:کاملا مشخصه نمایندگان شریف جناحی عمل کردن در غیر اینصورت یک دلیل مثبت برای ابقا عباس آخوندی وجود ندارد.

رسول:اصلاح طلبان نشان دادند برای حفظ منافغ حزبی حاضرند چشم بر خیلی از بی تدبیری ها و سوء مدیریت ها ببندند و قبیله گرایی کنند و کشته شدن هموطنان خود در اثر بی کفایتی وزارت راه رو نبینند.

برادر: به خودم و امثال خودم تبریک میگم! و متاسفم از کسانی که با هر ابزاری قصد آسیب رسوندن به دولت رو دارن!!!!!!!

سینا:فقط میشه تاسف خورد به حال کشوری که قانونگذارانش بجای اینکه عملکرد ها و واقعیت ها رو ببینن و تصمیم گیری کنن دارن بخاطر جناح و باند بازی رای به ماندن همچین کسی میدن که ذره‌ای نمیشه از پرونده کاریش دفاع کرد…از ماست که برماست…باید کسی بره مجلس که حرف ملت رو بزنه نه اینکه دنبال جناج بازی باشه. این آقا فقط در یک مورد مسکن مهر عملکردش بررسی بشه می بینید که باید عدم رای اعتماد بهش می دادن…

یاشار: ببینم اگه کسی با تجارت حلال دو میلیارد دلار ثروت جمع کنه به کسی چه مربوط؟؟؟ اطلاع دارم انفاق هم میکنه و مرد خوبی است…

مهدی:خیلی خوب شد هم ماهیت نمایندگان مشخص شد هم دیگه دولت نمیتونه مظلوم نمایی کنه…حالا هم مسکن مهری ها و هم مردم تبریز بدبین تر خواهند شد…و این خیلی خوبه.

درب و داغون:وقتی قوم و خویشی رای میدین و به کارت شارژ و سفره غذا و … رای میدین، نتیجه اش این میشه که نماینده هایی میرن مجلس که دغدغه شماها رو ندارند، به جاش دنبال جیب مبارک ان و باند. بازیشون که نمونه ی بارزش عباس آخوندی رای اعتماد میگیره، وزیر راه از این بدتر نداشتیم تا حالا، حالا اگه دولت قبلی بود که خوب تند و تند استیضاح میکردن، این دولت بنفشه استیضاح مستیضاح تو کار نیست.

علی: دلواپسانی که دنبال تحریم وزیر راه بودند هدفشان اهداف سیاسی و ضربه زدن به دولت بود. افراد امضا کننده تحریم دنبال مطامع گروه سیاسی خودشان بودند تا منافع ملی.

حسین:حتما شما دل آرام ها که ۸ ماه کشور را به آشوب کشاندید و یا صندوق رو خالی کردید به فکر منافع ملی هستید؟ حداقل دروغ بزرگ نگید که به سایز شما نمی خوره!

منبع: تسنیم

منبع

مطلب واکنش “مردمی” به رای ابقای آخوندی در “خانه مردم”: از ماست که برماست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.