قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نخست وزیر روسیه نسبت به تصمیم اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اخراج دیپلماتهای روسی و اعمال تحریمهای جدید علیه مسکو واکنش نشان داد.

به گزارش قائم شهر نیوز به نقل از رویترز، دیمتری مدودف نخست وزیر روسیه امروز جمعه در سخنانی در واکنش به اقدام اخیر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در اعمال تحریمهای جدید علیه مسکو، تاکید کرد: دولت اوباما دوره خود را با عذاب و درد علیه روسیه به پایان می برد.

وی در ادامه تصریح کرد: این مایه تاسف است که دولت اوباما که فعالیت خود را با هدف احیای روابط با روسیه آغاز کرد، دوره خود را با یک عذاب و درد علیه روسیه به پایان می برد.

اوباما دستور وضع تحریمهای جدید علیه روسیه را به خاطر دخالت مقامهای مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ صادر کرده و دستور اخراج ۳۵ دیپلمات روسی را به اتهام جاسوسی صادر کرده است.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به درخواست وزیر خارجه این کشور برای اخراج ۳۵ دیپلمات آمریکا جواب رد داد و گفت مسکو به تلافی تحریم های واشنگتن هیچ یک از دیپلمات های این کشور را اخراج نمی‌کند.

رئیس جمهور روسیه همچنین با اشاره به اقدام آمریکا در اعمال تحریم علیه این کشور گفت: جای تاسف است که دولت اوباما دوره ریاست جمهوری خود را اینگونه به پایان می رساند

منبع

مطلب واکنش نخست‌وزیر روسیه به تحریم‌های جدید آمریکا در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.