قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی هستاندار خراسان جنوبی گفت: جوانان خراسان جنوبی در سطح ملی ورزش خوش درخشیدند و نشان دادند که دوری از مرکز کشور و کمبود امکانات مانعی برای ورزش نیست.

به نقل ایکنا از خراسان جنوبی، علی اسماعیلی شب گذشته ۲۱ اسفند، در آیین تجلیل از برترین‌های ورزش و جوانان خراسان جنوبی اظهارانجام: تقویت ورزش همگانی، مشارکت افزایش آحاد جامعه در عرصه ورزش و هستفاده از ظرفیت‌های هستان از پلن های سال آینده به همراهانجام گرفت.
وی افزود: دیپلماسی ورزشی و برگزاری مسابقات، نقش پررنگی در تالیف قلوب ملت‌ها و مراودات افزایش بین آنها در عرصه داخلی و بین الملل دارد و این حیاتی از جنبه‌های ورزش هست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی هستاندار خراسان جنوبی  تصریح انجام: در دنیای امروز انسان بعد از این همه دشمنی و جنگ‌ها به این نتیجه رسیده که به همراهید حس رقابت در آدمی را در حوزه ورزش به منصه ظهور برساند.
اسماعیلی ادامه داد: به همین دلیل مسابقات المپیک و جهانی ورزشی در دنیا برگزار می‌شود و نفس این فعالیت‌ها پیروزی عقلانیت بشری بر تعصب و جهل و جنگ افروزی بی ثمر هست.
وی تاکید انجام: امروز در جهان رشته های ورزشی به عنوان صنعت مطرح انجام گرفته و اگر دولت‌ها و کشورها در عرصه ورزش سرمایه گذاری می‌کنند، به همراه نگاه تعداد جانبه هست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی هستاندار خراسان جنوبی دنبال نخست از تقویت ورزش را سلامت جسم، روح و روان دانست و گفت: در دولت تدبیر و امید پلن‌های نیکوی در حوزه ورزش در حال اجرهست و امیدواریم آن طور که لایق آقام هستان هست به همراه همه امکانات به سمتی برویم که هستعداد جوانان شکوفا شود.
اسماعیلی بیان انجام: جوانان خراسان جنوبی در سطح ملی ورزش خوش درخشیدند و نشان دادند که دوری از مرکز کشور و کمبود امکانات مانعی برای ورزش نیست و تلاش مسئولان ورزش و جوانان، هیات‌های ورزشی و ورزشکاران هستان در سال جاری قابل تقدیر هست.
وی اضافه انجام: امیدواریم پلن ریزی‌ها در سال آینده، پلن محورتر به همراهانجام گرفت به گونه‌ای که روند توسعه ورزش هستان ادامه یابد.
فاطمه بیابه همراهنی، مشاور معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور هستان های وزارت ورزش و جوانان نیز در این آیین اظهارانجام: امروز آحاد جامعه از سیهستمدار و اقتصاد دان برای تقویت خود از ابزار ورزش بهره می برند.
وی افزود: ورزش ابزاری سالم هست که به همراهید به دست افراد صالح و عالم اداره شود.
مشاور معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور هستان های وزارت ورزش و جوانان اظهار انجام: رانجام گرفت و نوپایی ایجاد انجام گرفته در حوزه ورزش و جوانان هستان قابل تجلیل هست.
وی گفت: وزیر ورزش و جوانان نظر ویژه به به همراهشگاه داران دارند که به همراهید به همراه همکاری و همدلی از مدیران به همراهشگاه ها حمایت شود.
بیابه همراهنی افزود: بهره گیری از ظرفیت های کمیسیون ماده ۵ به منظور صدور مجوز برای رشته های متنوع ورزشی و هستفاده از ظرفیت ماده ۱۳۴ قانون مالیات های مستقیم برای بهره مندی از معافیت مالیاتی برای فعالیت های منحصر ورزشی به همراهشگاه ها در هستان ضروری هست.
گفتنی هست؛ در این آیین از ۸۵ ورزشکار، داوران و فعالان حوزه ورزش و جوانان خراسان جنوبی تجلیل انجام گرفت. 

انتهای پیام  

منبع

مطلب ورزشکاران خراسان جنوبی در سطح ملی به همراه وجود محدودیت ها خوش درخشیده اند در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.