قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

اجتماعی: معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از اجرای ويژه برنامه‌هاى ۱۲ و ۱۳ فروردين در حرم مطهر رضوی خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی گفت: در روز ۱۲ فروردین که همزمان با ایام شهادت امام دهم حضرت امام هادی(ع) است، مراسم سخنرانی و ذکر مناقب و فضایل آن حضرت و مرثیه‌سرایی با حضور و سخنرانی آیت‌الله علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: تبیین اهمیت ۱۲ فروردین و سالروز استقرار نظام مقدس جمهورى اسلامى ايران در جمع زائران و مجاوران بارگاه ملكوتی امام هشتم(ع) موضوع مراسمی است که در حرم رضوی برگزار می‌شود.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی بیان کرد: برگزارى مراـم و محافل نشست‌هاى قرآنى ـ تخصصى با موضوع تبيين شعار سال از دیگر برنامه‌های این ایام است.
وی افزود: همچنین برنامه سفیران فاطمی ویژه زائران زیارت اولی غیرایرانی در حرم رضوی برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام حسینی از فعالیت ویژه هشت پایگاه فرهنگی آداب زیارت در راستای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مربوط به كاروان‌ها و گروه‌هاى زيارتى خبر داد و عنوان کرد: پوشش تصويرى توسط ۴۹ ایستگاه و ۱۲ دستگاه تلويزيون پهن پيكر و … از فعاليت‌هاى فرهنگى و مذهبى حرم مطهر رضوی در ايام نوروز است.

منبع

مطلب ويژه برنامه‌هاى ۱۲ و ۱۳ فروردين در حرم رضوی در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.