قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

تعداد ماهی از معرفی رسمی اسنشال فون، اولین گوشی خالق اندروید، می‌گذرد و عرضه عمومی آن هم به‌زودی آغاز می‌شود. این گوشی در حال حاضر در وب‌سایت‌های آمازون و اسنشال پیش‌فروش می‌شود و به‌ جرات می‌توان ادعا انجام از آن دسته پرچم‌دارهایی هست که زیادی از مخاطبان در انتظار ورودش به به همراهزار هستند.

تعداد ماهی از معرفی رسمی اسنشال فون، اولین گوشی خالق اندروید، می‌گذرد و عرضه عمومی آن هم به‌زودی آغاز می‌شود. این گوشی در حال حاضر در وب‌سایت‌های آمازون و اسنشال پیش‌فروش می‌شود و به‌ جرات می‌توان ادعا انجام از آن دسته پرچم‌دارهایی هست که زیادی از مخاطبان در انتظار ورودش به به همراهزار هستند.

نمونه‌هایی از گوشی مذکور از سوی ساخانومده برای رویدادنگاران حوزه تکنولوژی ارسال انجام گرفته و همین حالا هم بررسی‌های مختلفی از آن در فضای وب منتشر انجام گرفته هست. در این مطلب قصد داریم ۵ ویژگی برتر اسنشال فون اندی رابین را به شما معرفی کنیم.

 طراحی ساخت: 

 

 ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون


اولین ویژگی برجسته اسنشال فون، طراحی و ساخت منحصربه‌فرد آن هست. اسنشال فونی که در تصویر مشاهده می‌کنید، نسخه Moonblack هست که بدنه آن از تیتانیوم طراحی انجام گرفته و پنل پشتی‌اش هم از جنس سرامیک هست. به صورت حتم اثرانگشت شما به‌آسانی روی بدنه سرامیکی به جا می‌ماند اما طراحی آن و ترکیب زیبه همراهی تیتانیوم و سرامیک به‌قدری جذاب هست که احتمالا مشکل مذکور را به‌کلی نادیده می‌گیرید. زیادی از کارشناسان گزارش انجامه‌اند که اسنشال فون به همراهرها از دستشان لیز خورده و به زمین افتاده هست اما به لطف بدنه تیتانیومی مقاومش، آسیب ندیده و تنها تعداد خش جزئی در برخی موارد روی آن دیده انجام گرفته هست.

 

ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون


طراحی ظاهری اسنشال فون ما را به یاد شیائومی Mi Mix، یکی از خاص‌ترین گوشی‌های سال ۲۰۱۶، می‌اندازد و معتقدیم که اسنشال فون مانند طراحی تتکمیل‌یافته آن گوشی هوشمند هست. زیادی از کارشناسان در مورد شیائومی Mi Mix معتقدند که اگر کمی کوچک‌تر طراحی می‌انجام گرفت، زیاد زیبه همراهتر و بهینه‌تر به نظر می‌رسد.

 

اسنشال فون هم مانند یک نسخه کوچک انجام گرفته از Mi Mix دیده می‌شود و به همین خاطر می‌گوییم که بهتر از آن هست. کناره‌های این گوشی تکمیلا مسطح طراحی انجام گرفته هست و شکل جعبه گونه‌اش به همراهعث انجام گرفته تا دست گرفتنش هم آسان‌تر شود؛ هرتعداد به خاطر لیز بودن سطح سرامیکی پشتش، همیشه احتمال لیز خوردن و افتادنش از دست وجود دارد. همچنین ممکن هست اگر قاب محافظ نداشته به همراهانجام گرفت و آن را روی سطح ناصاف بگذارید، بیفتد.

 

صفحه نمایش:

 

ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون


همان‌طور که گفتیم، گوشی شیائومی Mi Mix گوشی فوق‌العاده‌ایست اما مشکل اصلی طراحی آن، موقعیت دوربین سلفی در حاشیه پایین صفحه هست. خوشبختانه کمپانی اسنشال در روند طراحی اسنشال فون، رویانجام تکمیلا متفاوتی در پیش گرفت که نتیجه‌اش هم طراحی زیاد بهتری هست. صفحه‌نمایش IPS این گوشی احتمالا تصویر ها را به همراه وضوح کواد اچ‌دی و نسبت ۱۹:۱۰ نشان می‌دهد.

به‌جز حاشیه به همراهریک پایین، تقریبه همراه تمام سطح پنل جلو در اسنشال فون، صفحه‌نمایش هست. اندی رابین هفته گذشته در یک پلن پرسش و پاسخ اعلام انجام که افزایشین درصد نمایش در گوشی‌های هوشمند امروزی ۸۵% هست و حاشیه‌های فوق‌العاده به همراهریک کناره‌ها و به همراهلای پنل نشان می‌دهند که اسنشال تلاش انجامه هست حداکثر ممکن را دراین‌به همراهره هستفاده کند.

یکی از ویژگی‌های دیگر طراحی صفحه که در همان نگاه اول توجه همه را جلب می‌کند، قسمت دایره‌ای به همراهلهست که حسگر دوربین سلفی در آن تعبیه انجام گرفته هست. اسنشال فون از این نظر به همراه همه گوشی‌های هوشمند دیگر متفاوت هست. این موضوع همچنین نشان می‌دهد که الزام تعبیه دوربین سلفی هرگز دلیل موجهی برای حاشیه‌ به همراهلای صفحه نیست. این قسمت دقیقا در کنار نوار نوتیفیکیشن‌ها قرار گرفته هست و در هنگام روشن بودن صفحه، تکمیلا به همراه آن‌ها هماهنگ می‌شود. اسنشال فون به همراه این طراحی توانسته هست تمام پیکسل‌های ممکن در صفحه‌نمایش را موردهستفاده قرار دهد.

 

دوربین:

 

ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون


در کنار طراحی جالب دوربین سلفی، دوربین اصلی اسنشال فون هم ویژگی‌های یک گوشی هوشمند پرچم‌دار را به همراه خود به همراه دارد. ماژول دوربین اصلی این گوشی مانند اغلب گوشی‌های هوآوی و سایر ساخانومدگان امروزی، دو لنز RGB و مونوکروم دارد و دوربین را قادر می‌سازد تا تصویر ها را به همراه جزئیات افزایشی ثبت کند.

 

ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون 

تصویر ها مونوکروم (سیاه‌وسفید) این دوربین به همراه جزئیات دقیق ثبت می‌شوند و تمام حدومرزهای آن مشخص هستند. اسنشال فون قادر هست تصویر ها سیاه‌وسفید به همراهکیفیتی را به لطف این لنز ۱۳ مگا پیکسلی مونوکروم ثبت کند. از طرفی گوشی‌های OnePlus 5 و Galaxy S8 به لنز مجزای مونوکروم مجهز نیستند و تنها از فیلتر آن هستفاده می‌کنند. تصویر ها سیاه‌وسفید این گوشی‌ها، هرگز به‌وضوح و کیفیت تصویر ها در لنز مونوکروم مجزا نخواهد بود.

لنز RGB این گوشی هم ۱۳ مگا پیکسلی هست و تصویر ها را در کنار جزئیات دقیقشان، به همراهکیفیت و واضح ثبت می‌کند. اپلیکیشن این دوربین تکمیلا ساده طراحی انجام گرفته هست و آماتورترین مخاطبان هم می‌توانند به‌آسودهی از آن بهره ببرند. به صورت حتم جای ویژگی تنظیم دستی و تعداد قابلیت شخصی‌سازی دیگر در آن خالیست.
امکان هستفاده از لوازم جانبی منحصربه‌فرد

 

امکان هستفاده از لوازم جانبی منحصربه‌فرد

 

 ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون

شما همیشه می‌توانید از انواع اپلیکیشن‌های جانبی دوربین مخصوصا برای ماژول جانبی آن هستفاده کنید اما احتمال هستفاده از اپلیکیشن پیش‌فرض، افزایش هست. این ماژول دوربین بی‌سیم هست و توسط دو پین کنار دوربین اصلی، به اسنشال فون متصل می‌شود.

ماژول بی‌سیم دوربین اسنشال، ۳۶۰ Camera نام دارد و ساخانومده آن ادعا می‌کند که به همراه هستفاده از آن قادر خواهید بود تصویر ها ۳۶۰ درجه ثبت کنید. کانکتورهای این دوربین از انتقال داده پشتیبه همراهنی می‌کنند و مستقیما به گوشی وصل می‌شوند. درنتیجه این اتصال شما می‌توانید تمام مراحل تجربه کاربری‌تان را هم کنترل و تنظیم کنید. دوربین ۳۶۰ جانبی اسنشال فون، کوچک‌ترین دوربین ۳۶۰ درجه ۴K به همراهزار هست که به‌آسودهی در جیبتان جا می‌شود. این دوربین به‌محض اتصال به گوشی، اپلیکیشن دوربین را به همراهز می‌کند و منوی مخصوص ۳۶۰ درجه را به نمایش می‌گذارد.

این دوربین جانبی به به همراهتری مجزا مجهز نانجام گرفته هست و انرژی لازم را تنها در صورت اتصال به گوشی و از سوی به همراهتری آن تأمین می‌کند. قابلیت این ماژول تکمیلا مشخص هست. شما می‌توانید به همراه هستفاده از آن، تصویر ها و ویدیوهای ۳۶۰ درجه ثبت کنید یا مستقیما روی دوربین گوشی‌تان ویدیوی خانومده ۳۶۰ درجه هستریم کنید. اسنشال فون قادر هست ویدیوهای ۳۶۰ ۴K را به همراه سرعت ۶۰۰Mbps و شبکه ارتبه همراهطی LTE+ انتقال دهد.

 

ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون 

ماژول دوربین ۳۶۰ ممکن هست در تصویر ها بزرگ به نظر برسد اما کوچک طراحی انجام گرفته هست و برای ارتبه همراهط به همراه گوشی و همچنین پردازش تصویر ها و ویدیوهای ثبت‌انجام گرفته روی آن، از ISP مخصوص خودش هستفاده می‌کند. ماژول دوربین اسنشال فون قادر هست تصویر ها به همراهکیفیت و طبیعی ثبت کند که اغلب دوربین‌های نظیرش در ثبت آن‌ها ناتوان‌اند.

مزایای کانکتور اسنشال فون تنها به دوربین ۳۶۰ محدود نمی‌شود. این کمپانی قصد دارد در هفته‌ها و ماه‌های آینده هم لوازم جانبی دیگری را ازجمله داک شارژ بی‌سیم برای اسنشال فون معرفی کند. اسنشال همچنین وعده داده هست که نسل‌های آینده گوشی‌های هوشمندش هم از همین کانکتور هستفاده می‌کنند تا همه مخاطبانش بتوانند از ماژول‌هایی یکسان بهره ببرند.

 

اندی رابین همچنین در جلسه پرسش و پاسخ دربه همراهره انتخاب کانکتور بی‌سیم به‌جای اتصال فیزیکی (مانند طراحی موتو مادها) صحبت انجام و گفت که اصلی‌ترین دلیل انتخاب آن‌ها، عدم محدودیت در این نوع اتصال هست. اتصال فیزیکی، شما را در عوامل متعددی محدود می‌کند و همیشه به همراهید امکان سازگاری backward را در تولید محصولات تازه هم در نظر بگیرید؛ اما امکانات موجود در اتصال بی‌سیم، بی‌نهایت هستند. حتی اگر طراحی نسل‌های بعدی گوشی‌ها هم متفاوت به همراهانجام گرفت، شما قادر هستید از همان ماژول‌های جانبی قدیمی هستفاده کنید.

 

نرم افزار:

 

 ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون

همان‌طور که می‌دانید، اندی رابین خالق اندروید هست و دانش او در صنعت گوشی هوشمند در کنار تجربه‌اش در کمپانی گوگل قطعا تأثیر وسیعی در ساخت اسنشال فون دارد. تجربه نرم‌افزاری هم احتمالا حیاتی‌ترین زمینه‌ای هست که منتظریم امضای مخصوص اندی رابین را در آن ببینیم.

رابین می‌گوید که اسنشال بدین منظور طراحی انجام گرفته هست تا به مخاطبانش حق انتخاب دهد و هر کس به همراهید به‌محض خرید آن، مالک منحصربه‌فردش شود. احتمالا به همین خاطر هست که نشانه‌ای از لوگو و برند روی این گوشی دیده نمی‌شود چراکه ابداً قرار نیست تمرکز اصلی روی ساخانومده گوشی به همراهانجام گرفت. همچنین تجربه نرم‌افزاری و دشوار‌افزاری این گوشی هم مانند سایر پرچم‌داران ۲۰۱۷ هست.

سیستم‌عامل نصب انجام گرفته روی اسنشال فون، نسخه‌ای از اندروید هست که به همراه توجه به سلیقه و نیاز مخاطبان طراحی انجام گرفته و ظاهرا اسنشال تلاش انجامه هست تا تغییرات آن را به حداقل برساند. تعداد نرم‌افزار مختلف به‌صورت پیش‌فرض روی این گوشی نصب انجام گرفته‌اند تا در صورت نیاز به کار آیند.

 

ویژگی فوق‌العاده اسنشال فون


نتیجه این طراحی نرم‌افزاری، تجربه کاربری فوق‌العاده ایست که اغلب دوستداران گوشی‌های پیکسل احتمال به همراه آن آشنا هستند و اگر شما هم مایلید گوشی پرچم‌داری تهیه کنید که نرم‌افزاری شبیه به پیکسل داشته به همراهانجام گرفت، اسنشال فون بهترین انتخاب هست.

درواقع اسنشال فون تجربه کاربری نیکوی از اندروید ناب و بدون تغییر ارائه می‌کند و نرم‌افزار سایر گوشی‌های نکسوس و پیکسل را به چالش می‌کانجام گرفت. این ویژگی را به همراهید یکی از نقاط قوت اسنشال فون بدانیم چراکه ممکن هست زیادی از مخاطبان به همین خاطر تصمیم بگیرند آن را تهیه کنند.

اسنشال فون گوشی زیاد جالبیست؛ نه‌تنها به این خاطر که از منظر یک پرچم‌دار تازه به آن می‌نگریم بلکه برای ارائه و تعریف دوبه همراهره همه ویژگی‌های «ضروری» که اکثر مخاطبان گوشی‌های هوشمند امروزی، به آن نیاز دارند.

منبع

مطلب ویژگی‌های فوق‌العاده گوشی «اسنشال فون» در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.