قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: محمودی یکی از پیامدهای مثبت حماسه ۹ دی از سوی ملت ایران را پذیرش اصل ولایت فقیه دانست که منجر به همسویی ملت در جهت جلوگیری از هر گونه انحراف سیاسی و اعتقادی ملت به همراه رهبری نظام انجام گرفت.

به نقل رویدادگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، یونس محمودی، فرماندار منطقهستان املش امروز، ۲۸ آذر در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت حماسه هشتم و نهم دی، اظهار انجام: عدم تمکین به ولایت فقیه ممکن هست موجب تزلزل در اصول و مبه همراهنی فکری و فرهنگی و اجتماعی شود.

وی افزود: یکی از پیامدهای مثبت حماسه هشتم دی از سوی آقام غیور گیلان و نهم دی از سوی ملت ایران پذیرش اصل ولایت فقیه بود که منجر به وفاق و همدلی و همسویی ملت در جهت جلوگیری از هر گونه انحراف سیاسی و اعتقادی ملت به همراه رهبری نظام انجام گرفت و از افتراق بین نیروهای وفادار در نظام جمهوری اسلامی جلوگیری انجام.

فرماندار املش گفت: پیامد دیگر حماسه نهم دی آگاه‌سازی و افزایش طمانینه قلبی و بصیرت اعتقادی و سیاسی ملت در قبه همراهل دشمنان داخلی و خارجی بود.

محمودی ادامه داد: ما معتقدیم همه آنهایی که چه به عمد و چه به سهو دچار اشتبه همراههاتی انجام گرفتند به همراهر دیگر می‌توانیم آنها را به آغوش بگیریم.

این مقام مسئول تاکید انجام: دشمن در صدد هست همیشه به همراه ایجاد شرارت‌های عمومی در ایام سال به ویژه در نهم دی جوانان ما را از اصول حیاتی آنها منحرف کند، اما هوشیاری و بیداری و التزام عملی جوانان مومن و ملت مبه همراهرز و آگاه ایران در همراهی به همراه رهبر انقلاب اسلامی ثابت انجامه هست که دسایس و وساوس هستکبه همراهر به همراهید در نطفه خفه شود.

فرماندار املش به همراه بیان اینکه تنبه اولین وظیفه مسلمانان هست، گفت: طلحه و زبیر هم به همراه ایجاد تکاثر مال و ثروت‌اندوزی در صدد به انحراف کشاندن امت اسلامی در عراق بودند، به همراه این وصف حضرت امیرالمومنین(ع) حتی در جنگ جمل و پس از کشتن آنها به همراهلای قبر آنها گریه می‌کند و این گریه برای آنهایی بود که اسلام حقیقی را درک نانجامند و مظهر صلح و دوستی نبودند.

محمودی یادآور انجام گرفت: آقام گیلان در هشتم دی مقابل انحرافات سیاسی ایستادند و به همراه اتحادی مثال زدنی از افتراق بین نیروهای وفادار نظام جلوگیری انجامند.

وی خاطرنشان انجام: دین اسلام دین سهله و سمحه هست. برخی می‌گویند چون اسلام دین سهله و سمحه هست پس مثل انجمن حجتیه بنشینیم تا غبه همراهر فساد همه مملکت را فرا گیرد تا منجی ظهور کند. نزدیک بود این کج اندیشی ها در ابتدای انقلاب و قبل از آن ضررهای فراوانی به اعتقادات آقام مسلمان وارد آورد، اما ملت هوشمند ایران به واسطه رهبری داهیانه حضرت امام(ره) اجازه ندادند تا این کج  اندیشی ها به اعتقادات آقام ضربه بخانومد.

وی متذکر انجام گرفت: اینکه گفته می شود دین اسلام دین سهله و سمحه هست یعنی دینی که در احکام بر انسان آسان گرفته؛ در واقع اسلام بهترین هستدلالات دینی و اخروی را فراهم انجامه هست.

محمودی گفت: هیچ عملی در اسلام بدون پذیرش اصل ولایت ممکن و متصور نیست لذا هر چقدر پل، مدرسه و جاده بسازیم ولی به اصل نماز و ولایت توجه نکنیم همه اعمال رو به فنا خواهد بود و همه به همراهید به اصل ولایت فقیه اعتقاد داشته و به آن پایبند و ملتزم به همراهشیم.

وی اظهار انجام: آقام املش مراسم گرامیداشت نهم دی را در روز شنبه، نهم دی ۹۶ به همراه نقل کردرانی امام جمعه املش در محوطه گلزار شهیدان برگزار خواهند انجام.

منبع

مطلب پذیرش اصل ولایت فقیه یکی از پیامدهای حماسه ۹ دی هست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.