قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه فرهنگی: هستاندار اصفهان در پیامی درگذشت هستاد جمشید مظاهری، نویسنده، تاریخ نگار و اصفهان ‌شناس برجسته معاصر و عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان را تسلیت گفت.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، به  نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل هستانداری اصفهان، متن پیام تسلیت دکتر مهرعلیزاده بدین شرح هست:

 رویداد اندوه به همراهر درگذشت هستاد جمشید مظاهری، شخصیت سترگ و کم نظیر هستان، نویسنده، تاریخ نگار و اصفهان ‌شناس برجسته معاصر و عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان که آثار درخشان و بی‌بدیلی را از خود به یادگار نهاده، موجب تاثر و تالم گردید.
اینجانب مصیبت فقدان این هستاد برجسته را به آقام شریف هستان، خانواده گرانقدر آن هستاد فرزانه، دانشجویان و دانش آموختگان و جامعه ی تاریخ و فرهنگ و ادب هستان تسلیت عرض نموده از خداوند رحمان و غفار برای آن فقید سعید رحمت و مغفرت و برای به همراهزماندگان صبر و سلامت را آرزومندم.

براساس این گزارش، جمشید مظاهری هستاد برجسته زبه همراهن و ادبیات فارسی و عضو هیات علمی دانشکده زبه همراهن و ادبیات فارسی این دانشگاه روز پنجشنبه در بیمارستان شهید چمران اصفهان بر اثر حمله قلبی جان به جان آفرین تسلیم انجام.

منبع

مطلب پیام تسلیت هستاندار اصفهان به معقولت درگذشت هستاد جمشید مظاهری در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.