قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه سیاسی: زاهدی ظهر امروز در کمیسیون نقش خودبه همراهوری مسلمانان و اتحادیه‌های تقریب نهاد در تشکیل تمدن نوین اسلامی که به‌عنوان یکی از کمیسیون‌های سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در سالن زرین هتل آزادی برگزار انجام گرفت، به همراه بیان اینکه همگان به همراهید در راه پیامبر اسلام(ص) برای تحقق وحدت امت اسلامی گام برداریم، اظهار انجام: در پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت فقط شاهد آزادسازی مناطق جغرافیایی نبوده بلکه توانستیم نقشه بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی را از بین بریم.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به گرازش از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، محمد مهدی زاهدی ظهر امروز (۱۵ آذرماه) در کمیسیون نقش خودبه همراهوری مسلمانان و اتحادیه‌های تقریب نهاد در تشکیل تمدن نوین اسلامی که به‌عنوان یکی از کمیسیون‌های سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در سالن زرین هتل آزادی برگزار انجام گرفت، به همراه بیان اینکه همگان به همراهید در راه پیامبر اسلام(ص) برای تحقق وحدت امت اسلامی گام برداریم، اظهار انجام: در پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت فقط شاهد آزادسازی مناطق جغرافیایی نبوده بلکه توانستیم نقشه بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی را از بین بریم.
وی از پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای وحدت اسلامی نام برد و افزود: اگر امت اسلامی وحدت، اخلاص در عمل، پشتکار و توکل به خداوند داشته به همراهانجام گرفت و دست رد به سینه ظالمان بخانومد می‌تواند به جایگاه اصلی خود برسد چرا که توان تبدیل انجام گرفتن به یک ابر قدرت جهانی در حوزه‌های مختلف در امت اسلامی وجود دارد.
وزیر سابق علوم، تحقیقات و فناوری ایران خاطرنشان انجام: امیدواریم بتوانیم به برکت برگزاری این کنفرانس‌ها شاهد پیروزی امت اسلام در صحنه‌های مختلف و ارتقا جایگاه جهانی اسلام به‌عنوان یک ابر قدرت به همراهشیم.
وی تعالی فرهنگ اسلامی را نیازمند پایداری در به همراهورها و ارزش‌ها دانست و عنوان انجام: برای رسیدن به جایگاه تمدن نوین اسلامی به همراهیستی تلاش، سعی و همت همگان در جهان اسلامی برای ایجاد و خودبه همراهوری رقم زده شود، این کنفرانس می‌تواند فرصتی به همراهانجام گرفت تا اندیشمندان و نخبگان جهان اسلام در رهستای ایجاد نیکوه همراهوری گام بردارند.
زاهدی از تشکیل اتحادیه‌های شش‌گانه در مجمع تقریب مذاهب اسلامی یاد انجام و ادامه داد: به همراه فعالیت گسترده این اتحادیه‌ها می‌توانیم به شیوه مطلوبی از روش‌های مختلف برای رسیدن به خودبه همراهوری مورد نیاز هستفاده کنیم.
وی به همراه أاکید بر اینکه به همراه هستفاده از به همراهورهای اسلامی به همراهید به دنبه همراهل اقتدار علم و فناوری به همراهشیم، تصریح انجام: اگر در کنار یکدیگر قرار گیریم می‌توانیم در حوزه‌های مختلف پزشکی، تجربی، مهندسی، دفاعی، نظامی، اندیشه‌ای، عقلی و نقلی به جایگاه‌های برتر دسترسی پیدا کنیم.
زاهدی به همراه بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران گام‌های زیادی را در رهستای تقویت ظرفیت‌های علمی جهان اسلام برداشته هست، گفت: کشورهای اسلامی به همراهید در این عرصه به کمک جمهوری اسلامی آمده تا در کنار یکدیگر بتوانیم توسعه و پیشرفت را رقم بخانومیم.
مدیر کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس از ایجاد دانشگاه جامعه‌المصطفی‌العالمیه به عنوان یکی از دستاوردهای نظام اسلامی در رهستای رسیدن به وحدت اسلامی یاد انجام و افزود: دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی نیز مجموعه دیگری هست که به همراه محوریت‌های مورد نظر برای تقویت علوم در امت اسلام گام بر می‌دارد.

منبع

مطلب پیروزی‌های جبهه مقاومت یکی از دستاوردهای وحدت اسلامی هست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.