قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه فعالیت‌های قرآنی: رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه هستان یزد گفت: به همراه کاهش ۶۰ درصدی بودجه قرآنی، فعالیت قرآنی در جامعه کم رنگ خواهد انجام گرفت.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، بسیج نوشت: محمدحسین کاظمی، مدیر اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه هستان یزد به همراه اشاره به کاهش ۶۰ درصدی بودجه قرآنی اظهار انجام: کم انجامن بودجه فعالیت قرآنی در آینده می‌تواند معضلاتی را در پیش داشته به همراهانجام گرفت، به همراه کاهش ۶۰ درصدی بودجه قرآنی مسلماً فعالیت قرآنی در جامعه کم‌رنگ خواهد انجام گرفت.

کاظمی افزود: کاهش بودجه فعالیت قرآنی به همراهعث می‌شود که تعدادین برابر بودجه کم انجام گرفته از بخش قرآن را در بخش‌های دیگر و فعالیت‌های دیگر برای فرهنگ‌سازی هزینه شود لذا اگر بودجه فعالیت‌های قرآنی کاهش پیدا نکند و پلن‌های نظیر حفظ قرآن، کلاس‌های قرآنی و محافل انس به همراه قرآن و … به همراهکیفیت بهتربرگزارشود تأثیر این فعالیت‌ها را بر فرهنگ و اقتصاد جامعه قطعاً مشاهده خواهیم انجام.

وی گفت: به همراه کاهش بودجه قرآنی فعالیت قرآن در هستان کم خواهد انجام گرفت لذا برای اینکه این فعالیت‌ها پابرجا به همراهانجام گرفت به همراهید هزینه‌ها را از جا‌های دیگر تأمین شود که یکی از راه‌ها تأمین هزینه خود آقام هستند.

این مسئول اضافه انجام: برای برگزاری محافل و کلاس‌های قرآن که مجبور به دریافت پول از خود آقام انجام گرفته‌ایم و این امر به همراهعث انجام گرفته که آقام کاهش به یادگیری قرآن اهمیت بدهند و کسانی که به قرآن علاقه دارند بنا به دلایلی نتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند و این موضوع به همراهعث می‌شود که پلن‌های قرآنی در هستان زیاد کم و مشکلاتی در آینده به وجود آورد.

منبع

مطلب کاهش ۶۰ درصدی بودجه قرآنی به همراهعث کمرنگ انجام گرفتن فعالیت‌ها می‌شود در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.