قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل ایکنا از یزد، محمد محامدی، فرماندار تفت صبح امروز در دیدار به همراه مدیر اداره و مسئولان کتابخانه‌های عمومی منطقهستان تفت ضمن تاکید بر اهمیت شاداب‌سازی فضای کتابخانه‌ها اظهار انجام: برخی کارها نیازی به اعتبه همراهر و بودجه ندارد و یک مسئول می‌تواند به همراه ذوق و سلیقه شخصی خود نسبت به شاداب سازی محیط کار خود بدون صرف هیچ هزینه‌ای اقدام کند.

وی به همراه بیان اینکه افزایشین قشر مراجعه کننده به کتابخانه‌ها، کودکان و نوجوانان هستند، تصریح انجام: لازمه سنین نوجوانی، شادابی هست و به همراه توجه به بروز و رانجام گرفت فضای مجازی، کتابداران به همراهید شاداب‌سازی فضای کتابخانه‌ها را در اولویت کاری خود قراردهند.

فرماندار و مدیر انجمن کتابخانه‌های عمومی منطقهستان تفت در ادامه به منابع موجود در کتابخانه‌ها اشاره انجام و گفت: مسئولان کتابخانه‌ها به همراهید نیازسنجی کنند و منابع و کتابهای مطابق به همراه ذوق مطالعاتی مخاطبه همراهن را برای کتابخانه خود تأمین کنند.

وی تصریح انجام: در آینده‌ای نزدیک از کتابخانه‌های عمومی منطقهستان دیدن می‌کنم و از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودها قرار خواهم گرفت و تصمیمات لازم در رهستای برطرف نمودن مشکلات اتخاذ خواهد انجام گرفت.

هادی قاسمی، مدیر اداره کتابخانه‌های عمومی منطقهستان تفت نیز به همراه ارائه گزارشی از فعالیت‌های یک‌ساله اداره متبوع خود، به معرفی کتابخانه‌های عمومی منطقهستان و همچنین اقدامات و فعالیت‌های شده در رهستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح منطقهستان تفت پرداخت.

یادآور می شود منطقهستان تفت هم‌اکنون ۱۰ به همراهب کتابخانه عمومی فعال دارد که از این تعداد ۴ به همراهب منطقهی و ۶ به همراهب نیز روستایی هست، در حال حاضر یکصد و ۱۳ هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های منطقهستان تفت موجود هست و حدود ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از آقام منطقهستان نیز عضو کتابخانه‌های عمومی هستند.

انتهای پیام

منبع

مطلب کتابداران شاداب‌سازی فضای کتابخانه‌ها را در اولویت خود قرار دهند در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.