قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

انتشار گزارش جنجالی روخانومامه آمریکایی دربه همراهره ارتبه همراهط یک دستیار «دونالد ترامپ» به همراه یک دستیار و مشاور مدیر‌جمهور روسیه، نقل کردگوی کرملین را به واکنش واداشت.

به نقل قائم منطقه نیوز، دیمیتری پسکوف نقل کردگوی کاخ ریهست جمهوری روسیه تایید انجامه که او در ژانویه سال گذشته ایمیلی از سوی دستیار دونالد ترامپ دریافت انجامه اما به آن پاسخی نداده و به همراه ولادیمیر پوتین هم دربه همراهره این ایمیل حرفی نزده هست.

روخانومامه نیویورک‌تایمز روز دوشنبه نقل داده یکی از دستیاران «دونالد ترامپ»، در سال ۲۰۱۶ و با هم به همراه کارزار انتخابه همراهتی، گفته عقد یک قرارداد تجاری به همراه یکی از دستیاران مدیر‌جمهور روسیه به ترامپ برای پیروزی در انتخابه همراهت ریهست‌جمهوری آمریکا کمک خواهد انجام. 

این دستیار تجاری به نام «فلیکس سایتر»، در تعداد ایمیل خطاب به وکیل ترامپ، «مایکل کوهن» به همراه لحنی مفتخرانه از ارتبه همراهطات ترامپ به همراه پوتین صحبت انجامه و پیش‌بینی انجامه که ساخت یک «برج ترامپ» در مسکو یک مزیت سیاسی برای وی در انتخابه همراهت ریهست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا به حساب خواهد آمد.

سایتر در یک ایمیل، به همراه لحنی مزاح‌آمیز نوشت: «پسرمان ممکن هست مدیر‌جمهور ایالات متحده شود و ما می‌توانیم اوضاع را سر و سامان بدهیم. من اعضای تیم پوتین را متقاعد خواهم انجام که روی این مسئله حساب به همراهز کنند و این فرایند را هدایت خواهم انجام».

حالا امروز چهارشنبه نقل کردگوی کرملین اعلام انجامه که او سال گذشته از دستیار ترامپ ایمیلی دریافت انجام اما به آن پاسخ نداد و دربه همراهره‌اش به همراه ولادیمیر پوتین مدیر‌جمهور روسیه حرفی نزده هست.

«دیمیتری پسکوف» در پاسخ به سوالات رویدادنگاران در این به همراهره گفت: «من من تایید می‌کنم در میان انبوه ایمل‌های دریافتی‌ام، ایمیلی از سوی جناب آقا مایکل کوهن وجود داشت».

منبع

مطلب کرملین به رویداد ارتبه همراهط ایمیلی مشاور ترامپ به همراه دستیار پوتین واکنش نشان داد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.