قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، مدیر سازمان حفاظت محیط زیست ضمن سفر به هستان های آذربه همراهیجان شرقی و غربی از دریاچه ارومیه به همراهزدید انجام.

عیسی کلانتری معاون مدیر جمهور و مدیر سازمان حفاظت محیط زیست روز پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه در سفر به هستان های آذربه همراهیجان شرقی و غربی و به همراهزدید از دریاچه ارومیه، گفت: گرچه فاصله زیادی به همراه حجم نرمال آب دریاچه ارومیه وجود دارد، اما از نظر حفظ وسعت در وضعیت نیکوی قرار داریم.

وی افزود: کمی از پلن‌ی احیا عقب هستیم، اما اقداماتی همچون حفاظت فیزیکی حوزه‌ اطراف دریاچه، جلوگیری از چرای دام و برداشت علوفه که از جمله اقدامات ضروری در رهستای تثبیت بستر دریاچه و احیاء به شمار می‌آیند به همراه جدیت در حال اجرا هست.

معاون مدیر جمهور به همراه تاکید بر اینکه دریاچه ارومیه قابل احیاء هست، تصریح انجام: به صورت حتم به همراهید عزم ملی برای احیاء دریاچه وجود داشته به همراهانجام گرفت و جمیع شرایط از جمله شرایط اعتبه همراهری احیاء فراهم شود.

کلانتری گفت: به همراه توجه به اهمیت اکوسیستم دریاچه ارومیه و تاکید مدیر جمهوری بر ضرورت احیاء دریاچه ها و تالاب ها، پلن های احیاء دریاچه به همراه جدیت دنبه همراهل می شود.

منبع

مطلب کلانتری: دریاچه ارومیه قابل احیهست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.