قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه جامعه ــ «خانومدان جای مادران نیست» شعار کمپین ارمغان ۲ هست که توسط معاونت امور خانومان و خانواده نهاد ریهست جمهوری از امروز به همراه اعلام شماره حساب‌های مشارکت در این کمپین کار خود را آغاز انجام.

کمپین ارمغان ۲ برای آزادسازی خانومان خانومدانی جرائم غیرعمد آغاز به کار انجام

به نقل ایکنا؛ دهم بهمن ماه بود که معصومه ابتکار معاون امور خانومان و خانواده مدیر جمهور طی نشستی رویدادی از برگزاری دومین کمپین ارمغان به همراه دنبال آزادسازی ۲۵۰ خانوم خانومدانی جرائم غیر عمد رویداد داد.

این کمپین از امروز ۲۵ بهمن ماه به همراه انتشار اطلاعیه‌ای از سوی این معاونت و اعلام نحوه مشارکت آقام در این کمپین به صورت رسمی کار خود را آغاز انجام.

لازم به ذکر هست: در سال جاری مرحله دوم کمپین ارمغان به همراه همکاری سازمان دیه و به همراه دنبال آزادی حدود ۲۵۰ خانوم خانومدانی به همراه جرائم غیرعمد تا نوروز ۹۷ انجام شود. این کمپین از ایام فاطمیه و دهه فجر آغاز و تا ایام ولادت حضرت زهرا (س) ادامه خواهدداشت تا به همراه همکاری همه اقشار جامعه و رسانه‌ها برای عید نوروز این خانومان بتوانند به آغوش خانواده‌های خود به همراهزگردند.

متن اطلاعیه این کمپین به شرح زیر هست 

به نام خدا

پویش ارمغان ۲

«خانومدان جای مادران نیست»

همراهی در آزادسازی خانومان خانومدانی جرایم غیرعمد به نام مبه همراهرک حضرت زهرا (س) از ایام فاطمیه تا ولادت و هفته خانوم

مشارکت از طریق کد دستوری #۱۰۱*۷۸۰* و شماره حساب های ستاد دیه کشور به شماره‌های: ۰۱۵۵۵۵۰۰۰۰۰۰۴  به همراهنک ملی ایران و شماره کارت آن ستاد ۷۵۰۳-۹۹۵۱-۹۹۱۱-۶۰۳۷ هست.

همچنین تهمینه میلانی کارگردان نام آشنای سینمای ایران به همراه انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از پویش «خانومدان جای مادران نیست» حمایت انجام.

انتهای پیام

منبع

مطلب کمپین ارمغان ۲ برای آزادسازی خانومان خانومدانی جرائم غیرعمد آغاز به کار انجام در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.