قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: مدیرکل تبلیغات اسلامی هستان کرمان گفت: در سطح هستان کرمان ۲ هزار ۸۵۰ هیأت مذهبی فعال داریم که حدود یک‌سوم این هیأت‌ها علاوه بر مراسم مذهبی پلن‌های فرهنگی و قرآنی برگزار می‌کنند.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، نخستین همایش هیأت‌های مذهبی منطقهستان عنبرآبه همراهد در همایش هستانی مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستادهای دهه فجر کرمان به همراه حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی هستان کرمان به همراه دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی در سالن پیامبر اعظم عنبرآبه همراهد برگزار انجام گرفت.
حجت‌الاسلام علی جلالی، مدیرکل تبلیغات اسلامی هستان کرمان در حاشیه این همایش گفت: در رهستای تحقق بخشیدن به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در ارتبه همراهط به همراه کاهش آسیب‌های اجتماعی این همایش برگزار انجام گرفت و از آنجایی که یکی از ظرفیت‌های خیلی حیاتی برای ما هیأت‌های مذهبی هستند در طول سال معمولا همایش‌هایی را داریم.
وی به همراه بیان اینکه این همایش در رهستای آشنایی به همراه آسیب‌های امروز به ویژه فتنه‌های اخیر برگزار انجام گرفت، بیان انجام: در سطح هستان کرمان ۲ هزار ۸۵۰ هیأت مذهبی فعال داریم که حدود یک‌سوم این هیأت‌ها علاوه بر مراسمات مذهبی پلن‌های فرهنگی و قرآنی برگزار می‌کنند.
منبع: سازمان تبلیغات اسلامی هستان کرمان

منبع

مطلب یک‌سوم هیأت‌های مذهبی کرمان پلن‌های قرآنی برگزار می‌کنند در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.