قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

معاون سوادآموزی اداره کل تعلیم و پرورش هستان قم گفت: در هستان قم ۳۳ هزار نفر در گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال بی سواد هستند که به همراه عزم مسئولان می توان به رانجام گرفت نیکوی در سواد آموزی دست یابیم.

به نقل قائم منطقه نیوز، معاون سوادآموزی اداره کل تعلیم و پرورش هستان قم گفت: در هستان قم ۳۳ هزار نفر در گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال بی سواد هستند که به همراه عزم مسئولان می توان به رانجام گرفت نیکوی در سواد آموزی دست یابیم.

 حجت‌الاسلام والمسلمین محمد رضا قاسمی نیا چهارشنبه در هفتمین جلسه شورای تعلیم و پرورش هستان قم در تالار امام جواد(ع) هستانداری قم عنوان انجام: در حال حاضر نرخ به همراهسوادی افراد به همراهلای ۶ سال در قم به همراه جمعیت ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر، ۹۱ درصد هست که آمار نیکوی را از نظر سواد آموزی نشان می دهد. در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به همراه جمعیت ۳۱۲ هزار نفر این نرخ تنها ۵۰ درصد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمی نیا خاطرنشان انجام: به همراه تشکیل شورای عالی پشتیبه همراهنی سواد آموزی کشور به همراه معاونت مدیر جمهوری در تعداد سال گذشته و پیگیری های لازم تاکید انجام گرفت تا پایان پلن توسعه ششم به همراه سوادی هستان ها را به حد مطلوب برسانیم.

معاون سوادآموزی اداره کل تعلیم و پرورش هستان قم تصریح انجام:در سال جاری ۳۸۰۰ نفر در پلن های سواد آموزی در قم شرکت انجامند. در این میان ۵۲۰ نفر را تبعه خارجی تشکیل می دهند. به همراه توجه به حضور اتبه همراهع و وضعیت مهاجرت به قم، طرح به همراه سوادی آنان یکی از پلن های راهبردی در سطح هستان هست.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمی نیا یادآور انجام گرفت: یکی از طرح های در دست اجرا، به همراه سواد انجام گرفتن والدین دانش آموزان هست که در این زمینه موفقیت های نیکوی داشتیم. هستفاده از ابزارهای تشویقی می تواند زیادی از افراد را در طرح سواد آموزی سوق دهد. در این به همراهره در گروه سنی ۱۰ تا ۲۰ سال، ۱۵۰ نفر در دوره‌های مختلف سوادآموزی شرکت انجامه اند.

منبع

مطلب ۳۳ هزار نفر در قم بی‌سوادند در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.