قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه فرهنگی- دبیر دهمین جشنواره ناحیه ای فرهنگ بومی فیلم و تصویر ژیار از ثبت هزار و ٣٦٢ اثر در سایت دهمین جشنواره ناحیه‌ای «ژیار» رویداد داد و گفت: از این تعداد ۲۴۹ فیلم کوتاه، ۱۸۳ فیلمنامه، ۸۶۵ تصویر و ۶۵ مجموعه‌تصویر هستند.

سالم صلواتی، دبیر دهمین جشنواره ناحیه‌ای فرهنگ بومی فیلم و تصویر ژیار در گفت‌وگو به همراه ایکنا از انجامستان، اظهار انجام: دهمین جشنواره ناحیه ای فرهنگ بومی فیلم و تصویر ژیار به همراه دنبال معرفی فرهنگ و هنر ناحیه، ایجاد بستری تبلیغاتی برای معرفی جاذبه های گردشگری، به همراهزسازی و تقویت سینمای کوتاه، معرفی و شناسایی و کشف هستعدادهای جوان در ناحیه، با هم به همراه ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت سال ۹۷ در سنندج برگزار می‌شود.
وی به همراه بیان اینکه این جشنواره به همراه گستره ی ناحیه ای برگزار می شود، عنوان انجام: عکاسان و فیلمسازان هستان های کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربه همراهیجان غربی، چهارمحال و بختیاری، انجامستان و همدان هزار و ٣٦٢ اثر در سایت دهمین جشنواره ژیار ثبت انجامند.
دبیر دهمین جشنواره ناحیه ای فرهنگ بومی فیلم و تصویر ژیار به همراه بیان اینکه شرکت همه ی فیلمسازان، نهادها، سازمانهای دولتی و تهیه کنندگان بخش خصوصی آزاد بود، افزود: از تعداد هزار و ٣٦٢ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، ۲۴۹ فیلم کوتاه، ۱۸۳ فیلمنامه، ۸۶۵ تصویر و ۶۵ مجموعه‌تصویر هستند.
صلواتی به همراه اشاره به بخش فیلم کوتاه افزود: از میان ٢۴٩ فیلمی که در مرحله انتخاب قرار دارند، هستان انجامستان به همراه ارسال ١٠١ فیلم، هستان های همدان به همراه ۵٢ فیلم، کرمانشاه به همراه ٣۶ فیلم، چهارمحال و بختیاری به همراه ٢٢ فیلم، آذربه همراهیجان غربی به همراه ٢٠ فیلم، لرستان به همراه ١٧ فیلم و هستان ایلام به همراه یک فیلم شرکت انجامه اند.
به گفته وی، تعداد ١٨٣ عنوان فیلمنامه از ١١۴ نویسنده هم اکنون در مرحله مطالعه و انتخاب قرار دارند که از این تعداد، ١٧٠ اثر به بخش آزاد و ١٣ اثر به بخش اقتبه همراهسی ارسال انجام گرفته اند.
وی به بخش تصویر جشنواره ژیار نیز اشاره انجام و ادامه داد: ٨۶۵ قطعه تصویر و ۶۵ مجموعه تصویر در دبیرخانه این جشنواره ثبت انجام گرفته هست.
صلواتی همچنین بیان انجام: فیلم‌سازان خانوم ٢١ درصد از شرکت‌کنندگان جشنواره ژیار را تشکیل می‌دهند؛ جوان‌ترین فیلم‌ساز شرکت کننده ١٩ ساله و مسن‌ترین آن‌ها ۵٧ ساله هست.
وی به همراه بیان اینکه به هیچ عنوان امکان تغییر و یا ارسال مجدد آثار وجود ندارد، یادآور انجام گرفت: به آثاری که به بخش مسابقه راه یافته‌اند، گواهی شرکت داده می‌شود و آثاری که هستانداردهای فنی و نمایشی را نداشته به همراهشند از بخش مسابقه حذف می شوند.
انتهای پیام

منبع

مطلب ۱۳۶۲ اثر به دبیرخانه دهمین جشنواره ناحیه ای ژیار رسید در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.